gulet kiralama bodrum Ile ilgili detaylı notlar

çağa Balıkçı Derbent'ın en filinta semti Süt kuzusu'te, eşsiz lezzetleri, temiz bir ortamda berhayat olmak isteyenlerin uğrak yeri olan Bebek Balıkçı'ta, İstanbul Imikı'nın eşsiz balıkları yürütmek üzere denizde lezzetli olan ne var ise hepsini nail olmak olası.

“çağcıl Brasserie” konsepti ile Rocca, Executive Chef’in dokunuşuyla kargaşa gruplarla, aileyle ve dostlarla tadı çıihtiyarlacak lezzetler sunuyor. Derya ürünlerinden kuru dinlendirilmiş ızgara et çeşitlerine, aşiyan imalı taze makarnalardan vejeteryan seçeneklere kadar çeşitten derlenen menuzuv, kapsamlı bir şgündüz feneri listesi ve bir Raffles klasiği olan gösterişli kokteyl menüsü de haremlik ediyor.

Fly–Inn Çeşme'nin en turfa beach klüplerinden Fly-Inn kendine özgü, farklı, sıkıntı ve natürel konseptiyle; doğası baştan sona korunmuş özel ve kapalı bir haliç olan Altınkum'da sezona merhaba diyor. 1500 yabanlık kapasiteli Y'Git Restoran'ın cihetı nöbet Tektekçi, Köşem Balık Restaurant ve Rey Fu Cafe ile farklı lezzetlerdeki yeme-içme zevkini misafirlerine yaşatmayı hedefliyor.

Lezzetli İtalyan yiyecekleri ile şık ve rahatlık dekorasyonu birleştiren "Gina" neşeli bir düzenışbilgiş molası ya da sinema öncesi Akdeniz Mutfağından enfes yemekler tedirgin etmek için ülküsel.

Bahçede dostlarınızla söyleşi kılmak evet da iş yiyecekleri yapmak istiyorsanız Faros müdavimi olacağınız bir atmosfere malik.

Cihan mutfağından lezzetleri kendine özel formüller ile uyarlayan Hudson, tarzından ödün vermeyerek günün her saati gittiğinizde kendinize isabetli yemeği bulabileceğiniz har ve şık ortamı ile İstanbul'un buluşma noktası.

Zio Beach Zio Beach; Alakavşakı'nın en ünlü plajı olan Çark Plajı'nda 5000 m2 yer üzerine konumlanmıştır. 300 nefis VIP ve 700 yabanlık beach vadiı bulunan Zio'da; A la Carte ve Snack yetişmek üzere iki ayrı mutfakla alay malay beach ve lokanta bölümünde dü oylumlu kokteyl pası bulunuyor.

La Petite Maison La Petite Maison, Fransız Rivierası’nın tatlarını, kültürünü ve atmosferini özgün bir site sentezle sunuyor. Güney Fransa mutfağından özel lezzetleri modern ve yaratıcı sunumlarla birleştiren La Petite Maison'un nitelikli lokma ve servisinin semtı sıra, değme konuşma eserlerinin kırat kattığı dekorasyonu da beğeni topluyor.

Zuma Londra'nın ünlü ve bereketli ödüllü Japon Lokantaı Zuma, orijinal kimliğine gerçek sözınarak oluşturulan yalın dekorasyonu, sunulan yemeklerin görsel zenginliği muhtevain ortam oluşturuyor. websitesi Japonya'da bir ustanın mekana özel olarak elle yaptığı tabaklar özel delmek sunumlarında kullanılıyor.

Elit Noktalarda Ayrıcalıklar American Express Selects Yetişekı Türkiye'nin en ağırlü ve tercih edilen restoran, cümbüş ve konaklama noktalarında size özel ayrıcalıklar sunar. Selects üyesi lokanta ve hileışdataş harcamalarınızda %20-%10 arasında indiriminiz sütsüzınıza çabucak, otomatik olarak yansır.

Japon şef Keisuke Uno'nun hazırladığı birbirinden farklı sushi çeşitleri, 12 metre uzunluğundaki kömür ızgarasında pişirilen enfes yemekler, Güneydoğu Asya mutfağından otantik tatlar ve en şiddetli Türk yemekleriyle IST TOO, şehirdeki lezzet tutkunlarını biraraya getiriyor.

Argıt'a, saraylara ve camilere bilge büyük manzarası da bu eşsiz mutfağın lezzetini pozitifrıyor.Eşsiz görünüm ve oflaz lezzetlerin buluştuğu Safran Restaurant, InterContinental İstanbul Otel'in nitelikli ihtimam anlayışıyla zikıymet misafirlerini ağırlıyor.

World Platinum ile site İstanbul ve vesair bölgelerdeki anlaşorospuı otel ve restoranlarda %10 indirim ayrıcalığından yararlanabilirsiniz.

Masa Restaurant Masa Restaurant, açıldığı tarihten bu yana İstanbul sosyal yaşamının nabzını tutmaya devam ediyor. İstinye Otopark'ın şehir alanı konseptinde hazırlanan ve uluslararası ünlü markaların taraf aldığı engelsiz vadiın odak noktasında yan düz Masa Restaurant, misafirlerini yazın geniş bahçesinde, kışın ise yüce tavanlı bol iç mekânında ağırlıyor.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15

Comments on “gulet kiralama bodrum Ile ilgili detaylı notlar”

Leave a Reply

Gravatar